Współpraca

przez Anita & Paweł

Prowadzisz ciekawy projekt? Chciałbyś rozszerzyć swoją kampanię reklamową o współpracę z podróżującą parą blogerów, której celem jest odwiedzić 101 krajów przed 50-tką? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Pokażemy Twój produkt lub markę w ciekawy i unikalny sposób. Wyrazimy opinię i opowiemy ciekawą historię, która przyniesie korzyść nie tylko Twojej firmie, ale i naszym czytelnikom.  Zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do pracy.

Blog 101CountriesBefore50 powstał w 2015 roku z celem odwiedzenia minimum 101 krajów przed 50-tką. W ciągu kilku lat udało nam się dotrzeć do ponad 50 krajów na 5 kontynentach. Bardzo chcielibyśmy zrealizować swoje marzenie, ale nie zamierzamy „zaliczać” kolejnych krajów. Aby na spokojnie, bez pośpiechu oraz z nieprzymuszoną satysfakcją zobaczyć je wszystkie, potrzebujemy na realizację naszego celu kolejnych kilkunastu lat. Absolutnie nie zamykamy się przy tym na kraje, w których już byliśmy. Bardzo często wracamy do miejsc, które nas oczarowały, wryły się głęboko w pamięć i serce.

Nasz blog skierowany jest do osób zainteresowanych samodzielnymi podróżami po Polsce, Europie oraz najdalszych zakątkach świata. Relacjonujemy swoje wyprawy, piszemy praktyczne poradniki z krajów, które odwiedziliśmy, dzielimy się swoimi spostrzeżeniami oraz doradzamy jak zorganizować podróż do wymarzonej destynacji. Wszystko dokumentujemy pięknymi zdjęciami. Naszym celem jest zachęcenie ludzi do otworzenia się na świat, wyjścia ze swojej strefy komfortu i ruszenia w swoją samodzielną wymarzoną podróż życia.

Współpraca

 

Formy współpracy

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, a w szczególności na:

  • pojedyncze wpisy lub serie wpisów we współpracy z daną marką, które w głównej mierze są wartościowe dla naszych czytelników i nie odbiegają od tematyki bloga
  • testy i recenzje produktów, hoteli i miejsc noclegowych
  • sesje zdjęciowe produktów Klienta w różnych sceneriach
  • organizacje konkursu mającą na celu promocję produktu Klienta
  • posty na kanałach social media (facebook i instagram)

Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie, dlatego jeśli masz jakiś ciekawy pomysł napisz do nas. Wspólnie wybierzemy formę, która będzie korzystna zarówno dla Twojej firmy jak i naszych czytelników.

 

Statystyki

Blog: ~25000 (unikalnych użytkowników za ostatnie 30 dni)

Facebook: ~6000 obserwujących

Instagram: ~11 000 obserwujących


Wiek czytelników

Płeć czytelników

English version here. 

Jeśli Ci się spodobał ten tekst to zapisz się na nasz newsletter (zero spamu, tylko informacje o nowych artykułach). Otrzymasz również zestaw gratisów, w tym e-book "Jak zorganizować wymarzoną podróż"!

* indicates required